Sapnis par savu māju pie jūras

 
Tiem, kas vēlas iegādāties jau gatavu moduļu māju, "EkoNordHus" jaunas mājas ir pieejamas privātmāju ciematos Saulkrastos. Mājīgie privātmāju ciemati “Priežkalni” un “Pēterupes līči” Saulkrastos dod iespēju maksimāli īsā laikā iegādāties jau gatavu māju ar pilnībā pabeigtu apdari. Ciematos var apskatīt arī Demo mājas.
 
Privātmāju ciemati mūsdienās ir ļoti pieprasīti. Dzīvot tajos nozīmē elpot svaigu gaisu un būt prom no pilsētas trokšņa, bet tajā pašā laikā dzīvot pavisam netālu no visām pilsētas ērtībām. Gatavās moduļu mājas privātmāju ciematos Rīgas tuvumā tiek speciāli būvētas piepilsētas dzīves šarma un netālu esošās infrastruktūras cienītājiem.
 

Gatavas moduļu mājas no "EkoNordHus" gleznainā privātmāju ciematā

 
Ciematos “Priežkalni” un “Pēterupes līči” visās mājas ir būvētas vienā stilā. Šādos ciematos jaunas mājas tiek celtas, izmantojot modernās tehnoloģijas, turklāt ļoti īsā laikā. Mājās ir pieejamas visas komunikācijas, apkure un kanalizācija. Māju koka karkasi ir izgatavoti no dabīgiem materiāliem un labi saglabā siltumu arī ziemā. Šo ēku priekšrocība ir zemie komunālie maksājumi. Cena par mājas apkuri 60 kv.m. ir līdz 60 eiro mēnesī. Gatavo moduļu māju ciemati “Priežkalni” un “Pēterupes līči” ir burvīga vieta, kas ir pilnībā pielāgota ērtai dzīvei, netālu ir veikali, rotaļu laukumi, slimnīcas, skolas un citas infrastruktūras ērtības. Abos ciemos var apskatīt vai iegādāties mājas, kuras mūsu uzņēmums ir būvējis.
 
Mūsdienīgs moduļu māju ciemats ir mikropilsēta, kur dzīves kvalitāte ir daudz augstāka nekā dzīvojot nelielā dzīvoklī. Iegādāties māju moduļu ciematā no Resteco, nozīmē dzīvot dabas tuvumā, aizmirstot pilsētas burzmu. Tuvākajā laikā ir plānots veidot mājīgus jaunus ciematus arī citās skaistās Latvijas vietās.
 
Jaunu ciematu būvniecība Latvijā jau daudzus gadus ir Resteco profesionāļu komandas galvenā specializācija. Uzņēmumā strādā profesionāļi ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi, kuri ir uzbūvējuši vairāk nekā 250 māju un kotedžu 11 ciematos.

Vairāk informācijas par ciematiem >>
 

SAZINIES AR MUMS

Zvaniet, rakstiet e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, un mūsu menedžeri sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Sazinies ar mums