Pašam sava privātmāja sniedz iespēju dzīvesvietu pielāgot pēc savām vēlmēm, izvēlēties ideālu tās atrašanās vietu. Mājas celtniecība ir milzīgs lēmums, jo jāapsver neskaitāmi faktori – mājas lokācija, ēkas būves izdevumi, telpu platība, iekšējais interjers un vēl daudzi citi.

Kas ir moduļu māja no "Ekonordhus"?

Moduļu mājas tiek būvētas rūpnīcā un tiek nogādātas uz zemes gabala pastāvīgai uzstādīšanai. Šīs ēkas ir neticami līdzīgas

mājām, kas tiek uzceltas uz vietas, taču moduļu māju projektu būvniecība notiek īsākā laika posmā. Tipiska moduļu māja no projektēšanas līdz galīgajai izvietošanai aizņem no 6 līdz 7 nedēļām. Moduļu mājas būvē rūpnīcās, tāpēc būvniecības procesu un laika grafiku kontrolē mūsu komanda. Tā rezultātā nav jāuztraucas par būvniecības aizkavēšanos vai līdzīgām neveiksmēm – sadarbojoties ar mūsu būvniecības komandu, varat iegūt savu sapņu māju, kas ir pabeigta laikā.

Moduļu māja EKO FLEXIBLE

EKO FLEXIBLE

Apbūves platība: 30 m2   

Cena:  no 1180 € / kv.m. (+PVN)

Moduļu māja Comfort

Comfort

Apbūves platība: 106.7 m2   

Cena:  no 1180 € / kv.m. (+PVN)

Moduļu māja Eko Cubus

Eko Cubus

Apbūves platība: 37.4 m2   

Cena:  no 1180 € / kv.m. (+PVN)

Moduļu māja OPTIMUSS

OPTIMUSS

Apbūves platība: 60 m2   

Cena:  no 1180 € / kv.m. (+PVN)

Moduļu māja EKO CLASSIC

EKO CLASSIC

Apbūves platība: 24 m2   

Cena:  no 1180 € / kv.m. (+PVN)

Moduļu māja EKO STYLE

EKO STYLE

Apbūves platība: 25 m2   

Cena:  no 1180 € / kv.m. (+PVN)Moduļu mājas vērtība

Ziemas moduļu mājas ir labs ieguldījums māju īpašniekiem, kuri mājokli iegādājušies pirmo reizi. Tā vietā, lai meklētu jau esošu māju, mājas pircēji var izvēlēties zemes gabalu un uzbūvēt māju, kas atbilst izvirzītajiem mērķiem un iekļaujas pieejamā budžetā. Moduļu māju projekti laika gaitā lēni nolietojas, jo šīs ēkas ir uzstādītas pastāvīgi tāpat kā uz vietas celtās ēkas.

Moduļu māju īpašnieki savu nākamo mājokli var pielāgot savam redzējumam un vajadzībām. Ir iespējams izstrādāt plānojumu vai uzlabot savas pašreizējās būvniecības specifikācijas, uzzinot vairāk par būvniecības procesu. Daudzu ģimeņu sapnis ir īsā laikā iegādāties savu īpašumu ar jau veiktu pilnu apdari, kam lieliski piemērotas ir 3 istabu moduļu mājas ar pilnu apdari.

Platībā neliela māja iedvesmo būt radošam un radīt pārsteidzošus dizaina risinājumus, lai maksimāli izmantotu telpu un pielāgotu telpas kvalitatīvai dzīvei. Dzīvojot mazā mājā, iemītnieki apsver visu, ko vēlas un kas mājā tiešām ir nepieciešams, tāpēc minimālismu un vienkāršību cienošajiem ideāli piemērotas ir vienstāvu moduļu mājas, kurās ikvienai lietai ir paredzēta sava vieta. Moderno moduļu māju iespējas ir patiesi bezgalīgas.

Izvēloties moduļu mājas projektu, īpašnieki iegūst iespēju būvēt ēku vietā, kur nav iespējams iegūt būvatļauju. Mūsu komanda ir atbildīga par vīzijas veidošanu, kamēr topošie īpašnieki izvēlas zemi. Mūsu speciālisti kopā ar pircēju pārskata īpašumus un izskaidro, kādas ir iespējas, pamatojoties uz valsts būvnormatīviem un noteikumiem

SAZINIES AR MUMS

Zvaniet, rakstiet e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, un mūsu menedžeri sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Sazinies ar mums