Mājokļa iegāde ir atbildīgs un pietiekami sarežģīts process, īpaši šobrīd, kad palielinās inflācija un enerģijas izmaksas. Lai gan potenciālie māju īpašnieki apsver nama izdevumus, telpu platību un apkārtnē esošās ērtības – parkus un skolas –, būtu svarīgi apsvērt, kā māja var ietaupīt naudu arī pēc tās iegādes.


Nākotnes mājas ir zaļākas un gudrākas

 
Latvijā arvien vairāk cilvēku apzinās savu ietekmi uz vidi un vēlas atbilstoši rīkoties. Energoefektīvu māju celtniecība ļauj samazināt enerģijas patēriņu, kā arī oglekļa pēdas nospiedumu. 
Eko māja saudzē vidi, ir izgatavota no netoksiskiem materiāliem un ir energoefektīva gan būvniecības, gan lietošanas laikā. Jaunās tehnoloģijas un būvniecības metodes ietekmē to, ka “eko mājas” jēdziens nepārtraukti attīstās. Tāpēc eko mājas mērķis ir radīt mazāk piesārņojošo vielu, samazināt enerģijas zudumu un ietaupīt naudu. Koka karkasa eko māja ir drošas uzticamības, videi draudzīguma un mūsdienīguma sapņa iemiesojums. Dabīgie materiāli, apvienojumā ar modernām būvniecības tehnoloģijām, lieliski iekļauj eko mājokļus apkārtējā vidē.
 

Augstākā efektivitāte: pasīvās mājas dizains

 
Pasīvā māja ir ne tikai viens no pasaulē vadošajiem energoefektivitātes standartiem, bet arī būvniecības koncepcija, kas izstrādāta, lai celtu komfortablas, videi draudzīgas un cenas ziņā pieejamas ēkas. Pasīvās mājas piedāvā izcilu iekštelpu komfortu, pateicoties nemainīgai temperatūrai un labai gaisa kvalitātei. Tām piemīt papildu priekšrocība – tās samazina gan ārējo, gan iekšējo troksni augstā izolācijas līmeņa dēļ.
 

Energoefektīva moduļu māja: universāla izvēle

 
Neatkarīgi no tā, kurā dzīves posmā atrodaties, komforts un ilgtermiņa ietaupījumi ir faktori, kas būtiski maina jūsu pavadīto laiku īpašumā.
Energoefektīvu māju projekti ir izstrādāti, lai mazinātu to ietekmi uz vidi – optimizēta ēkas kvadratūra, iekļauts pasīvais saules enerģijas ieguves potenciāls, izmantoti ilgtspējīgi materiāli un pārdomāta būvniecības atkritumu samazināšana ar efektīvām celtniecības metodēm. Turklāt mūsu energoefektīvās mājas arī lieliski izskatās pateicoties to minimālistiskajam dizainam

SAZINIES AR MUMS

Zvaniet, rakstiet e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, un mūsu menedžeri sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Sazinies ar mums