Ideāla māja ir ideāli piemērota konkrētam cilvēkam un viņa sapņiem par to, kā viņš vēlas dzīvot. Brīvdienu māja ģimenei, ērta māja senioriem vai moderna māja moderniem cilvēkiem – tā ir universālā tiny house jeb moduļu mini māja. Tie, kas novērtē kvalitāti, bet arī atbalsta vienkāršību un minimālismu, ir gandarīti tieši par mini mājas izvēli.


Izbaudi mini mājas priekšrocības!
 

Mazāki rēķini, mazāk rūpju ikdienā, mobila un piedzīvojumiem bagāta dzīve. Mini mājas ir praktiskas un funkcionālas, tās sniedz jums iespēju dzīvot savā mājā, kuru drīkst iekārtot pēc sirds patikas.
 
Tiny house jeb mini mājas ir arhitektūras un sociālās kustības virziens, kas aizstāv dzīvi mazās mājās. Mini māju kustības idejas ir saistītas ar zaļo domāšanu, jo maza māja veicina vienkāršāku dzīvesveidu un mazina ekoloģisko ietekmi uz apkārtējo vidi. Šodien daudzi cilvēki vēlas vienkāršot dzīvi un izkļūt no patērētāju sabiedrības transa, dzīvot pašpietiekamu un piedzīvojumiem bagātu dzīvi – mini mājas patiešām ir modē. Kā gūt maksimāli augstu kvalitātes līmeni no minimuma? Ērtu dzīvi nodrošina pārdomāts un funkcionāls dizains – daudzfunkcionālas mēbeles un progresīvas tehnoloģijas, kas taupa enerģiju. Kopīga mini māju iezīme ir vertikālās telpas optimizācija.
Neliela telpa iedvesmo būt radošam un radīt pārsteidzošus dizaina risinājumus, lai maksimāli izmantotu telpu un pielāgotu platību kvalitatīvai dzīvei, atstājot pietiekami daudz brīvas vietas, lai nejustos saspiesti. Dzīvojot mazā mājā, cilvēkam ir jādomā par visu, ko viņš vēlas un kas viņam tiešām ir nepieciešams.
 
Moduļu mini mājas priekšrocības:
  • Ražošanā tiek izmantoti tikai videi draudzīgi un ilgtspējīgi materiāli;
  • Mājas ārējās konstrukcijas ir ar lielisku siltuminerci;
  • Mājās ir patīkams klimats, kuru veido konstrukcijas bez PVC membrānām, tādējādi novēršot siltumnīcas efektu;
  • Ir izmantoti cilvēkam draudzīgi iekšējās un ārējās apdares materiāli.
 
Ekonordhus moduļu mini mājās ir vienkārši saskaņot būvvaldē, jo nav nepieciešama būvatļauja, savukārt dokumentu izstrādi jau iekļaujam mājas cenā. Mūsu mini mājas var novietot vietās, kur būvatļauju nevar saņemt – ezera krastā, dārzā, mežmalā un citās skaistās vietās. Iedvesmojieties un iepazīstieties ar mūsu moduļu mājas projektiem.
 

SAZINIES AR MUMS

Zvaniet, rakstiet e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, un mūsu menedžeri sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Sazinies ar mums