Koka karkasa mājas ir modernas mājokļu konstrukcijas, kuru pamatā ir koka siju konstrukcija. Tās ir ātri un viegli montējamas, un veiktspējas un energoefektivitātes ziņā tās pārspēj mājokļus, kas celti no citiem materiāliem. Koksne ir dabiski elpojoša un piedāvā līdzsvarotu un veselīgu dzīves vidi.


Draudzīgāk dabai un cilvēkiem

 
Koka māja piedāvā patīkamas priekšrocības gan komforta un klimata, gan veselības un vides ziņā. Galvenā konstrukcijas sastāvdaļa – koksne – ir pārstrādājams un ekoloģisks materiāls un tā nodrošina pareizu mājas izolāciju, saglabā siltumu un pasargā no aukstuma. Šādas mājas ir piemēroti risinājumi aktuālu vides problēmu risināšanai, vienlaikus nodrošinot komfortu un mūsdienīgu dizainu. Koka karkasa mājas ir izstrādātas, lai mazinātu to ietekmi uz vidi – optimizēta ēkas kvadratūra, izmantoti ilgtspējīgi materiāli un pārdomāta būvniecības atkritumu samazināšana ar efektīvām celtniecības metodēm. Koka karkasa mājas projektam ir elastīgs plānojums, un to pēc tam ir iespējams paplašināt. 
Koka karkasa mājas vienkāršība un ērtības
 
Elastīga, izturīga, viegla un izturīga, koksne ir lieliski piemērota izmantošanai karkasa mājas konstrukcijā. Koksne novērš putekļu cirkulāciju un statisko elektrību un dabiski uztur zemu mitruma līmeni visā ēkā. Koka materiāls ir viegli kopjams, piedāvā fizioloģiskas un psiholoģiskas priekšrocības – koka māja sniegs jums iespēju harmoniski dzīvot veselīgā, siltā, ērtā un līdzsvarotā interjerā.
 
Mūsu rūpnīcā Rēzeknē tieši ražošanas laikā tiek samontēti visi nepieciešamie mājas elementi – sākot no karkasa līdz sienu apdarei atbilstoši norādītajiem izmēriem un plānojumam. Kad sienas ir gatavas, tad visas konstrukcijas daļas tiek piegādātas no ražošanas vietas, un pēc tam tās tiek uzstādītas saskaņā ar mājas plānu. Iepazīstieties ar mūsu koka karkasa māju projektiem privātmāju ciematos Saulkrastos.
 
Karkasa mājas ātri kļuvušas populāras ne tikai Latvijā. Tās var uzbūvēt īsā laikā, neprasa milzīgus izdevumus un tās ir videi draudzīgas. Sazinieties ar mums un uzziniet koka karkasa mājas cenas jau tūlīt!
 

SAZINIES AR MUMS

Zvaniet, rakstiet e-pastu vai aizpildiet kontaktformu, un mūsu menedžeri sazināsies ar Jums 1 darba dienas laikā un atbildēs uz visiem jautājumiem.

Sazinies ar mums